Komisja Spraw Wewnętrznych (ASW)

Aktualny skład Komisji   - 39. posłów
Lista bez zdjęć
Zdjęcie - Wójcik MarekWójcik Marek  /PO/  przewodniczący
Zdjęcie - Bublewicz BeataBublewicz Beata  /PO/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Ostrowski ArturOstrowski Artur  /SLD/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Pawlak MirosławPawlak Mirosław  /PSL/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Polaczek JerzyPolaczek Jerzy  /PiS/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Van der Coghen PiotrVan der Coghen Piotr  /PO/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Zieliński JarosławZieliński Jarosław  /PiS/  zastępca przewodniczącego
 
Zdjęcie - Dzięcioł JanuszDzięcioł Janusz  /PO/ Zdjęcie - Jaworski AndrzejJaworski Andrzej  /PiS/ 
Zdjęcie - Kaczmarek TomaszKaczmarek Tomasz  /niez./ Zdjęcie - Kaczor RomanKaczor Roman  /PO/ 
Zdjęcie - Kamiński MariuszKamiński Mariusz  /PiS/ Zdjęcie - Kmiecik HenrykKmiecik Henryk  /TR/ 
Zdjęcie - Kotliński RomanKotliński Roman  /TR/ Zdjęcie - Lassota JózefLassota Józef  /PO/ 
Zdjęcie - Lipiec KrzysztofLipiec Krzysztof  /PiS/ Zdjęcie - Łybacka KrystynaŁybacka Krystyna  /SLD/ 
Zdjęcie - Nemś AnnaNemś Anna  /PO/ Zdjęcie - Olszewski PawełOlszewski Paweł  /PO/ 
Zdjęcie - Oświęcimski KonstantyOświęcimski Konstanty  /PO/ Zdjęcie - Ozga KrystynaOzga Krystyna  /PSL/ 
Zdjęcie - Papke PawełPapke Paweł  /PO/ Zdjęcie - Penkalski WojciechPenkalski Wojciech  /TR/ 
Zdjęcie - Pięta StanisławPięta Stanisław  /PiS/ Zdjęcie - Polak PiotrPolak Piotr  /PiS/ 
Zdjęcie - Raniewicz GrzegorzRaniewicz Grzegorz  /PO/ Zdjęcie - Raś IreneuszRaś Ireneusz  /PO/ 
Zdjęcie - Rutkowska DorotaRutkowska Dorota  /PO/ Zdjęcie - Rzońca BogdanRzońca Bogdan  /PiS/ 
Zdjęcie - Sadurska MałgorzataSadurska Małgorzata  /PiS/ Zdjęcie - Sasin JacekSasin Jacek  /PiS/ 
Zdjęcie - Siarka EdwardSiarka Edward  /SP/ Zdjęcie - Szymański TomaszSzymański Tomasz  /PO/ 
Zdjęcie - Wardzała RobertWardzała Robert  /PO/ Zdjęcie - Woźniak Grzegorz AdamWoźniak Grzegorz Adam  /PiS/ 
Zdjęcie - Woźniak TadeuszWoźniak Tadeusz  /SP/ Zdjęcie - Zakrzewska JadwigaZakrzewska Jadwiga  /PO/ 
Zdjęcie - Zieliński MaciejZieliński Maciej  /PO/ Zdjęcie - Żmuda-Trzebiatowska EwaŻmuda-Trzebiatowska Ewa  /PO/ 
Zmiany w składzie osobowym w czasie działania Komisji
Biernacki Marek /PO/ powołany 17-11-2011  odwołany 06-05-2013
Bubula Barbara /PiS/ powołana 16-12-2011  odwołana 14-12-2012
Dzikowski Waldy /PO/ powołany 17-11-2011  odwołany 23-11-2012
Górski Artur /PiS/ powołany 17-11-2011  odwołany 14-12-2012
Jaworski Andrzej /PiS/ powołany 14-12-2012
Kempa Beata /SP/ powołana 17-11-2011  odwołana 01-12-2011
Kłosowski Krzysztof /RP/ powołany 17-11-2011  odwołany 14-06-2013
Lipiec Krzysztof /PiS/ powołany 14-12-2012
Miodowicz Konstanty /PO/ powołany 17-11-2011 ;   wygaśnięcie mandatu 23-08-2013
Najder Jacek /RP/ powołany 17-11-2011  odwołany 09-11-2012
Ostrowski Artur /SLD/ powołany 14-06-2013
Ozga Krystyna /PSL/ powołana 14-12-2012
Papke Paweł /PO/ powołany 23-11-2012
Penkalski Wojciech /TR/ powołany 09-11-2012
Prządka Stanisława /SLD/ powołana 17-11-2011  odwołana 30-08-2013
Rogacki Adam /PiS/ powołany 17-11-2011  odwołany 23-11-2012
Sługocki Waldemar /PO/ powołany 01-12-2011  odwołany 23-11-2012
Sosnowski Zbigniew /PSL/ powołany 17-11-2011  odwołany 23-11-2012
Wardzała Robert /PO/ powołany 23-11-2012
Woźniak Grzegorz Adam /PiS/ powołany 14-12-2012
Woźniak Tadeusz /SP/ powołany 01-12-2011
Zakrzewska Jadwiga /PO/ powołana 10-05-2013
Zieliński Maciej /PO/ powołany 13-09-2013
Ziobro Kazimierz /SP/ powołany 17-11-2011  odwołany 13-04-2012
Żmuda-Trzebiatowska Ewa /PO/ powołana 01-12-2011