Komisja do Spraw Służb Specjalnych (KSS)

Aktualny skład Komisji   - 9. posłów
Lista bez zdjęć
Zdjęcie - Sosnowski ZbigniewSosnowski Zbigniew  /PSL/  przewodniczący
Zdjęcie - Mazurek BeataMazurek Beata  /PiS/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Olszewski PawełOlszewski Paweł  /PO/  zastępca przewodniczącego
 
Zdjęcie - Brejza KrzysztofBrejza Krzysztof  /PO/ Zdjęcie - Dębski ArturDębski Artur  /TR/ 
Zdjęcie - Kierwiński MarcinKierwiński Marcin  /PO/ Zdjęcie - Opioła MarekOpioła Marek  /PiS/ 
Zdjęcie - Radziszewska ElżbietaRadziszewska Elżbieta  /PO/ Zdjęcie - Wziątek StanisławWziątek Stanisław  /SLD/ 
Zmiany w składzie osobowym w czasie działania Komisji
Biernacki Marek /PO/ powołany 01-12-2011  odwołany 06-05-2013
Kierwiński Marcin /PO/ powołany 14-06-2013
Miodowicz Konstanty /PO/ powołany 01-12-2011  odwołany 14-06-2013
Olszewski Paweł /PO/ powołany 10-05-2013