Komisja Zdrowia (ZDR)

Aktualny skład Komisji   - 40. posłów
Lista bez zdjęć
Zdjęcie - Latos TomaszLatos Tomasz  /PiS/  przewodniczący
Zdjęcie - Hoc CzesławHoc Czesław  /PiS/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Katulski JarosławKatulski Jarosław  /PO/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Krupa ŁukaszKrupa Łukasz  /TR/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Małecka-Libera BeataMałecka-Libera Beata  /PO/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Orzechowski MaciejOrzechowski Maciej  /PO/  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Szymiec-Raczyńska HalinaSzymiec-Raczyńska Halina  /PSL/  zastępca przewodniczącego
 
Zdjęcie - Balt MarekBalt Marek  /SLD/ Zdjęcie - Chmielowski PiotrChmielowski Piotr  /SLD/ 
Zdjęcie - Czaplicka BarbaraCzaplicka Barbara  /PO/ Zdjęcie - Czechyra CzesławCzechyra Czesław  /PO/ 
Zdjęcie - Czerniak JacekCzerniak Jacek  /SLD/ Zdjęcie - Dąbrowska AlicjaDąbrowska Alicja  /PO/ 
Zdjęcie - Dobrzyński LeszekDobrzyński Leszek  /PiS/ Zdjęcie - Dziadzio Dariusz CezarDziadzio Dariusz Cezar  /PSL/ 
Zdjęcie - Dziuba TadeuszDziuba Tadeusz  /PiS/ Zdjęcie - Gądek LidiaGądek Lidia  /PO/ 
Zdjęcie - Gelert ElżbietaGelert Elżbieta  /PO/ Zdjęcie - Gluza CzesławGluza Czesław  /PO/ 
Zdjęcie - Gos MarekGos Marek  /PSL/ Zdjęcie - Hok MarekHok Marek  /PO/ 
Zdjęcie - Hrynkiewicz JózefaHrynkiewicz Józefa  /PiS/ Zdjęcie - Janik GrzegorzJanik Grzegorz  /PiS/ 
Zdjęcie - Kłosin KrystynaKłosin Krystyna  /PO/ Zdjęcie - Kwiatkowski JacekKwiatkowski Jacek  /TR/ 
Zdjęcie - Miller RajmundMiller Rajmund  /PO/ Zdjęcie - Moskal KazimierzMoskal Kazimierz  /PiS/ 
Zdjęcie - Okrągły JaninaOkrągły Janina  /PO/ Zdjęcie - Piontkowski DariuszPiontkowski Dariusz  /PiS/ 
Zdjęcie - Raczkowski DamianRaczkowski Damian  /PO/ Zdjęcie - Radziszewska ElżbietaRadziszewska Elżbieta  /PO/ 
Zdjęcie - Ryfiński Armand KamilRyfiński Armand Kamil  /TR/ Zdjęcie - Skowrońska KrystynaSkowrońska Krystyna  /PO/ 
Zdjęcie - Sprawka LechSprawka Lech  /PiS/ Zdjęcie - Szczypińska JolantaSzczypińska Jolanta  /PiS/ 
Zdjęcie - Sztolcman GrzegorzSztolcman Grzegorz  /PO/ Zdjęcie - Szulc JakubSzulc Jakub  /PO/ 
Zdjęcie - Witko MarcinWitko Marcin  /PiS/ Zdjęcie - Zalewska AnnaZalewska Anna  /PiS/ 
Zdjęcie - Ziętek JerzyZiętek Jerzy  /PO/ 
Zmiany w składzie osobowym w czasie działania Komisji
Banaszak Maciej /RP/ powołany 17-11-2011  odwołany 16-12-2011
Bramora Artur /PSL/ powołany 17-11-2011  odwołany 21-03-2014
Czartoryski Arkadiusz /PiS/ powołany 17-11-2011  odwołany 27-01-2012
Dąbrowski Andrzej /SP/ powołany 17-11-2011  odwołany 16-12-2011
Dera Andrzej /SP/ powołany 17-11-2011  odwołany 31-08-2012
Dziadzio Dariusz Cezar /PSL/ powołany 16-12-2011
Hok Marek /PO/ powołany 19-11-2011
Janik Grzegorz /PiS/ powołany 10-05-2013
Kaźmierczak Jan /PO/ powołany 01-12-2011  odwołany 14-12-2012
Krupa Łukasz /TR/ powołany 26-07-2013
Kwiatkowski Jacek /TR/ powołany 26-07-2013
Lassota Józef /PO/ powołany 19-11-2011  odwołany 21-06-2013
Masłowska Gabriela /PiS/ powołana 17-11-2011  odwołana 19-11-2011
Mucha Joanna /PO/ powołana 17-11-2011  odwołana 19-11-2011
Orzechowski Andrzej /PO/ powołany 17-11-2011  odwołany 23-11-2012
Piecha Bolesław Grzegorz /PiS/ powołany 17-11-2011 ;   wygaśnięcie mandatu 24-04-2013
Piontkowski Dariusz /PiS/ powołany 16-12-2011
Radziszewska Elżbieta /PO/ powołana 14-12-2012
Ryfiński Armand Kamil /TR/ powołany 26-07-2013
Sławiak Bożena /PO/ powołana 17-11-2011  odwołana 19-11-2011
Szulc Jakub /PO/ powołany 23-11-2012
Witko Marcin /PiS/ powołany 19-11-2011
Zalewska Anna /PiS/ powołana 27-01-2012
Ziobro Kazimierz /SP/ powołany 17-11-2011  odwołany 10-05-2013