Komisja Etyki Poselskiej (EPS)

Aktualny skład Komisji   - 5. posłów
Lista bez zdjęć
Zdjęcie - Stefaniuk Franciszek JerzyStefaniuk Franciszek Jerzy  /PSL/  przewodniczący
Zdjęcie - Garbowski TomaszGarbowski Tomasz  /SLD/  zastępca przewodniczącego
 
Zdjęcie - Mrzygłocka Izabela KatarzynaMrzygłocka Izabela Katarzyna  /PO/ Zdjęcie - Witek ElżbietaWitek Elżbieta  /PiS/ 
Zdjęcie - Ziobro KazimierzZiobro Kazimierz  /SP/ 
Zmiany w składzie osobowym w czasie działania Komisji
Jaki Patryk /SP/ powołany 19-11-2011  odwołany 30-03-2012
Kidawa-Błońska Małgorzata /PO/ powołana 11-05-2012  odwołana 07-01-2014
Mrzygłocka Izabela Katarzyna /PO/ powołana 04-04-2014
Rybicki Sławomir /PO/ powołany 19-11-2011 ;   wygaśnięcie mandatu 17-01-2012
Ryfiński Armand Kamil /RP/ powołany 19-11-2011  odwołany 12-06-2012
Ziobro Kazimierz /SP/ powołany 13-04-2012