© 1995, 2013  Kancelaria Sejmu

 „Każda informacja o sprawach publicznych stanowi informację publiczną w rozumieniu ustawy i podlega udostępnieniu i ponownemu wykorzystywaniu na zasadach i w trybie określonych w ustawie”

 Art. 1 ust 1 -  ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej

(Dz.U. 2001 Nr 112 poz. 1198 z późn. zm)

„Informację publiczną Kancelaria Sejmu udostępnia poprzez ogłaszanie dokumentów i
innych informacji w Systemie Informacyjnym Sejmu.”

 Art. 202a. ust 1 uchwały Sejmu RP z dnia 30 lipca 1992 r. - Regulaminu Sejmu RP

(tj. MP 2009 Nr 5 poz. 47 z późn. zm)

Zezwala się na wykorzystywanie (w tym kopiowanie) materiałów znajdujących się w Systemie Informacyjnym Sejmu w sieci Internet, z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia. Zezwolenie to nie dotyczy jedynie elementów odrębnie zastrzeżonych.

Zdjęcia  umieszczone w Systemie Informacyjnym Sejmu można pobierać i wykorzystywać bezpłatnie z przywołaniem nazwiska autora. Zezwolenie to nie dotyczy jedynie elementów odrębnie zastrzeżonych.

Informacje przedstawione na stronach własnych klubów i kół poselskich, zespołów parlamentarnych a także na stronach posłów są przygotowywane przez te kluby, koła, zespoły oraz posłów i za ich formę i treść odpowiadają autorzy.
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.