Komisja Obrony Narodowej (OBN)

Stan na koniec kadencji  - 31 posłów
Lista bez zdjęć
Zdjęcie - Niesiołowski StefanNiesiołowski Stefan  (PO)  przewodniczący
Zdjęcie - Bodio BartłomiejBodio Bartłomiej  (PSL)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Kownacki BartoszKownacki Bartosz  (PiS)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Rozenek AndrzejRozenek Andrzej  (BC)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Wziątek StanisławWziątek Stanisław  (SLD)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Zakrzewska JadwigaZakrzewska Jadwiga  (PO)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Andzel WaldemarAndzel Waldemar  (PiS) Zdjęcie - Bętkowski AndrzejBętkowski Andrzej  (PiS) 
Zdjęcie - Budnik JerzyBudnik Jerzy  (niez.) Zdjęcie - Butryn RenataButryn Renata  (PO) 
Zdjęcie - Dąbrowska AlicjaDąbrowska Alicja  (PO) Zdjęcie - Dębski ArturDębski Artur  (PSL) 
Zdjęcie - Dorn LudwikDorn Ludwik  (niez.) Zdjęcie - Jach MichałJach Michał  (PiS) 
Zdjęcie - Kamińska BożenaKamińska Bożena  (PO) Zdjęcie - Kamiński Mariusz AntoniKamiński Mariusz Antoni  (niez.) 
Zdjęcie - Kaźmierczak JanKaźmierczak Jan  (PO) Zdjęcie - Kłosin KrystynaKłosin Krystyna  (PO) 
Zdjęcie - Kulesza TomaszKulesza Tomasz  (PO) Zdjęcie - Macierewicz AntoniMacierewicz Antoni  (PiS) 
Zdjęcie - Opioła MarekOpioła Marek  (PiS) Zdjęcie - Penkalski WojciechPenkalski Wojciech  (niez.) 
Zdjęcie - Seliga DariuszSeliga Dariusz  (PiS) Zdjęcie - Sikorski RadosławSikorski Radosław  (PO) 
Zdjęcie - Sławiak BożenaSławiak Bożena  (PO) Zdjęcie - Smirnow AndrzejSmirnow Andrzej  (PiS) 
Zdjęcie - Sobecka Anna ElżbietaSobecka Anna Elżbieta  (PiS) Zdjęcie - Suski PawełSuski Paweł  (PO) 
Zdjęcie - Van der Coghen PiotrVan der Coghen Piotr  (PO) Zdjęcie - Wojtkiewicz MichałWojtkiewicz Michał  (PiS) 
Zdjęcie - Zaborowski ZbyszekZaborowski Zbyszek  (SLD) 
Zmiany w składzie osobowym w czasie działania Komisji
 
Zdjęcie - Charłampowicz Jarosław Charłampowicz Jarosław (PO)powołany 28-06-2012
odwołany 10-01-2014
Zdjęcie - Chomycz Małgorzata Chomycz Małgorzata (PO)powołana 17-11-2011
wygaśnięcie mandatu 12-12-2011
Zdjęcie - Dębski Artur Dębski Artur (PSL)powołany 06-02-2015
Zdjęcie - Kaźmierczak Jan Kaźmierczak Jan (PO)powołany 10-01-2014
Zdjęcie - Kierwiński Marcin Kierwiński Marcin (PO)powołany 17-11-2011
odwołany 14-06-2013
Zdjęcie - Kłosin Krystyna Kłosin Krystyna (PO)powołana 01-12-2011
Zdjęcie - Kulesza Tomasz Kulesza Tomasz (PO)powołany 27-01-2012
Zdjęcie - Łuczak Mieczysław Marcin Łuczak Mieczysław Marcin (PSL)powołany 17-11-2011
wygaśnięcie mandatu 02-02-2015
Zdjęcie - Maliszewski Mirosław Maliszewski Mirosław (PSL)powołany 17-11-2011
odwołany 21-06-2013
Zdjęcie - Nowak Sławomir Nowak Sławomir (PO)powołany 17-11-2011
odwołany 19-11-2011
Zdjęcie - Penkalski Wojciech Penkalski Wojciech (niez.)powołany 19-04-2013
Zdjęcie - Sikorski Radosław Sikorski Radosław (PO)powołany 25-06-2015
Zdjęcie - Smirnow Andrzej Smirnow Andrzej (PiS)powołany 23-10-2014
Zdjęcie - Sobecka Anna Elżbieta Sobecka Anna Elżbieta (PiS)powołana 28-11-2014
Zdjęcie - Tomczyk Cezary Tomczyk Cezary (PO)powołany 17-11-2011
odwołany 25-06-2015
Zdjęcie - Van der Coghen Piotr Van der Coghen Piotr (PO)powołany 06-02-2015
Zdjęcie - Włodkowski Zbigniew Włodkowski Zbigniew (PSL)powołany 21-06-2013
wygaśnięcie mandatu 02-12-2014
Zdjęcie - Ziobro Kazimierz Ziobro Kazimierz (KPSP)powołany 26-09-2014
odwołany 05-03-2015