Komisja Ustawodawcza (UST)

Stan na koniec kadencji  - 33 posłów
Lista bez zdjęć
Zdjęcie - Szarama WojciechSzarama Wojciech  (PiS)  przewodniczący
Zdjęcie - Raczkowski DamianRaczkowski Damian  (PO)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Rząsa MarekRząsa Marek  (PO)  zastępca przewodniczącego
Zdjęcie - Arent Iwona EwaArent Iwona Ewa  (PiS) Zdjęcie - Bartuś BarbaraBartuś Barbara  (PiS) 
Zdjęcie - Brejza KrzysztofBrejza Krzysztof  (PO) Zdjęcie - Bukiewicz BożennaBukiewicz Bożenna  (PO) 
Zdjęcie - Butryn RenataButryn Renata  (PO) Zdjęcie - Chmielewski StanisławChmielewski Stanisław  (PO) 
Zdjęcie - Chmielowski PiotrChmielowski Piotr  (SLD) Zdjęcie - Dera AndrzejDera Andrzej  (ZP) 
Zdjęcie - Drozd EwaDrozd Ewa  (PO) Zdjęcie - Grabarczyk CezaryGrabarczyk Cezary  (PO) 
Zdjęcie - Hanajczyk AgnieszkaHanajczyk Agnieszka  (PO) Zdjęcie - Jagiełło Jarosław TomaszJagiełło Jarosław Tomasz  (niez.) 
Zdjęcie - Kabaciński MichałKabaciński Michał  (RP) Zdjęcie - Kalisz RyszardKalisz Ryszard  (niez.) 
Zdjęcie - Kempa BeataKempa Beata  (ZP) Zdjęcie - Kłopotek EugeniuszKłopotek Eugeniusz  (PSL) 
Zdjęcie - Ozga KrystynaOzga Krystyna  (PSL) Zdjęcie - Pahl WitoldPahl Witold  (PO) 
Zdjęcie - Pawłowicz KrystynaPawłowicz Krystyna  (PiS) Zdjęcie - Piechota Sławomir JanPiechota Sławomir Jan  (PO) 
Zdjęcie - Pierzchała Elżbieta ApoloniaPierzchała Elżbieta Apolonia  (PO) Zdjęcie - Pięta StanisławPięta Stanisław  (PiS) 
Zdjęcie - Piotrowicz StanisławPiotrowicz Stanisław  (PiS) Zdjęcie - Polak MarekPolak Marek  (PiS) 
Zdjęcie - Prządka StanisławaPrządka Stanisława  (SLD) Zdjęcie - Schreiber GrzegorzSchreiber Grzegorz  (PiS) 
Zdjęcie - Staroń LidiaStaroń Lidia  (niez.) Zdjęcie - Szumilas KrystynaSzumilas Krystyna  (PO) 
Zdjęcie - Zbonikowski ŁukaszZbonikowski Łukasz  (PiS) Zdjęcie - Żalek JacekŻalek Jacek  (ZP) 
Zmiany w składzie osobowym w czasie działania Komisji
 
Zdjęcie - Bartuś Barbara Bartuś Barbara (PiS)powołana 19-11-2011
Zdjęcie - Błaszczak Mariusz Błaszczak Mariusz (PiS)powołany 30-03-2012
odwołany 25-05-2012
Zdjęcie - Budka Borys Budka Borys (PO)powołany 01-12-2011
odwołany 04-05-2015
Zdjęcie - Bukiewicz Bożenna Bukiewicz Bożenna (PO)powołana 13-09-2013
Zdjęcie - Buła Andrzej Buła Andrzej (PO)powołany 17-11-2011
wygaśnięcie mandatu 12-11-2013
Zdjęcie - Chmielewski Stanisław Chmielewski Stanisław (PO)powołany 26-06-2014
Zdjęcie - Chmielowski Piotr Chmielowski Piotr (SLD)powołany 10-10-2014
Zdjęcie - Czesak Edward Czesak Edward (PiS)powołany 25-05-2012
odwołany 30-08-2013
Zdjęcie - Dębski Artur Dębski Artur (PSL)powołany 14-12-2012
odwołany 24-04-2015
Zdjęcie - Duda Andrzej Duda Andrzej (PiS)powołany 17-11-2011
wygaśnięcie mandatu 27-05-2014
Zdjęcie - Dziadzio Dariusz Cezar Dziadzio Dariusz Cezar (RP)powołany 17-11-2011
odwołany 31-08-2012
Zdjęcie - Grabarczyk Cezary Grabarczyk Cezary (PO)powołany 15-05-2015
Zdjęcie - Jagiełło Jarosław Tomasz Jagiełło Jarosław Tomasz (niez.)powołany 14-12-2012
Zdjęcie - Kozdroń Jerzy Kozdroń Jerzy (PO)powołany 17-11-2011
odwołany 24-05-2013
Zdjęcie - Kraczkowski Maks Kraczkowski Maks (PiS)powołany 17-11-2011
odwołany 19-11-2011
Zdjęcie - Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof (PO)powołany 19-11-2011
wygaśnięcie mandatu 09-08-2013
Zdjęcie - Pawłowicz Krystyna Pawłowicz Krystyna (PiS)powołana 30-08-2013
Zdjęcie - Pierzchała Elżbieta Apolonia Pierzchała Elżbieta Apolonia (PO)powołana 24-05-2013
Zdjęcie - Prządka Stanisława Prządka Stanisława (SLD)powołana 17-11-2011
odwołana 10-05-2013
powołana 30-08-2013
Zdjęcie - Rząsa Marek Rząsa Marek (PO)powołany 25-01-2013
Zdjęcie - Schreiber Grzegorz Schreiber Grzegorz (PiS)powołany 10-06-2014
Zdjęcie - Szumilas Krystyna Szumilas Krystyna (PO)powołana 06-12-2013